čtyřhvězdičkový hotel SLOVAN vaše ubytování v lázeňském městě Jeseník

.

Tradiční ubytování uprostřed pohoří Jeseník

.

Hledáte pohodlné ubytování ve městě s možností návštěvy překrásných vrcholků pohoří Jeseník?

.

Toužíte po romantice, odpočinku a relaxu nebo chcete aktivně trávit čas s rodinou a dětmi s využitím pohodlí a městské vybavenosti?

Hotel SLOVAN je tou správnou odpovědí na všechny vaše otázky. Nově rekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel SLOVAN se těší na vaši návštěvu. Ubytování přímo na náměstí města Jeseník je ideálním místem pro vaši dovolenou. Městský charakter hotelu a jeho skvělé umístění uprostřed Jeseníků nabízí řadu možnosti rozmanitého vyžití. Ať už si chcete užít lázeňský pobyt, aktivní dovolenou, romantický a relaxační víkend či oslavu při příležitosti důležitých životních okamžiků. Zázemí hotelu SLOVAN nabízí vše důležité pro váš spokojený pobyt.

Obrázek bez názvu

Hotel Slovan

komfortní ubytování v centru jesenických hor

Hotel Slovan je nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel, jehož tradice sahá až do roku 1868. Kvalitou služeb, moderními interiéry, které jsou navrženy s důrazem na zachování jedinečné tváře slavného hotelu Kretschmär, i příhodným umístěním v jednom z nejkrásnějších koutů České republiky se stává synonymem úspěchu, luxusu a jedinečnosti pro ty nejnáročnější hotelové hosty.

Charakter hotelu a jeho skvělé umístění v srdci Jeseníků nabízí řadu možností jak si užít pobyt. Na výběr jsou lázeňské pobyty, aktivní dovolená, romantické a relaxační víkendy či oslavy při příležitosti důležitých životních okamžiků. Zázemí hotelu nabízí i možnosti pořádání firemních školení, pracovních zasedání, prezentačních akcí a večírků všeho druhu.

Oslavte své volné chvíle pohody a odpočinku v srdci přírody překrásných Jeseníku 

Ať už hledáte odpočinek a relax v lázeňském městě, aktivní dovolenou, rodinný pobyt s dětmi či místo, kde uskutečníte firemní event, hotel Slovan vás srdečně přivítá a poskytne vám vše potřebné pro nezapomenutelný zážitek z pobytu uprostřed Jeseníků.

Hotel Slovanna první pohled
Luxusní ubytování v srdci Jeseníku
Speciální nabídka
Kamna výlet
Našepoloha
Aktuality
23.05.2020
Počet fanoušků na facebooku přesáhl magickou hranici 1111. Děkujeme a budeme dělat vše proto aby počet příznivců nadále rostl.
08.12.2019
Máme pro Vás nové hotelové balíčky. Sezonní balíčky naleznete pod odkazem Hotelové balíčky.
01.12.2019
Hotel Slovan**** se těší přízně více jak 1.000 fanoušků na facebooku. Děkujeme všem za přízeň!
Akce na Jesenicku
Sdílej své zážitky